3,2,1 … odstartovali jsme

ESL Říjen 2, 2014

Obchodníkům je často sdělováno „neprodávejte výrobek, prodávejte zážitek”. S ESL je to odlišné: s námi, je zážitek samotný produkt. Zkušenost se životem v jiné zemi, dostání se pod pokličku jiné kultury a získávání přátel z celého světa. To vše a celoživotní odměna v podobě osvojení si cizího jazyka.

Během posledních 18 měsíců jsme pracovali na nových způsobech, jak trvale zachytit podstatu studia v zahraničí pomocí našich komunikačních prostředků.

Nová vizuální identita

Mezi změnami je také nové logo pro rok 2015. Zapadá elegantně do všech struktur od papíru po dotykové obrazovky, jednoduchý design je součástí přirozeného vývoje naší společnosti.

Tři zlaté pruhy symbolizují lidi, místa a jazyky : skutečné základy pro studování v zahraničí.

Spolu s novým logem jsme se začali soustředit více než kdy dřív na nalezení vhodných fotografií, které zobrazují rozmanitost našich destinací a zároveň zprostředkovávají nefalšovaný dojem z našich partnerkých škol.

Webové stránky & katalogy

Ať už nové informace získáváte jakýmkoli způsobem, náš nový design Vám zaručí, že najdete to, co hledáte tak, jak to chcete najít a navíc detailněji než doposud. S těmito informacemi, pak můžete vybrat perfektní kurz právě pro Vás.

Co je nového online?

Hodnocení & recenze: již dvě desetiletí se řídíme recenzemi, o které se s námi podělí naši studenti, právě teď nastal ten správný moment se o ně veřejně podělit. Na našich nových webových stránkách naleznete rozsáhlá hodnocení našich studentů, která se týkají našich partnerských škol.

Vyhledávač kurzů: vyhledávač kurzů na našich webových stránkách čítá více dat než kdy dřív a pomůže Vám najít program pomocí několika kliků.

Design na Vašem telefonu: ať už si prohlížíte naše nové webové stránky na Vašem telefonu, tabletu nebo něčem s klávesnicí, budete mít dokonalejší zážitek, než kdy předtím.

Blogy: naše blogy, mají nový vzhled a funkce, skýtají funkční design, jasnější navigaci a každý měsíc další nové články o jazycích, cestování a zkušenostech se studiem v zahraničí.

Některé věci se nemění…

 

ESL může mít nový vzhled, ale naše DNA se nezměnila během dvou dekád, ve kterých jsme nabízeli studium v zahraničí: poskytujeme studentům zážitek na celý život, s bezkonkurenční podporou na každém kroku na Vaší cestě. Vítejte ve světě jazyků.

By Océane Tache

What do you think?