Mezinárodní workshop ESL, Montreaux, říjen 2014

ESL Říjen 20, 2014

Právě jsme v našem sídle, v Montreaux ve Švýcarsku, pořádali významné setkání s lídry v oblasti studia v zahraničí. Toto setkání byla to šance pozvat širokou veřejnost z celého světa, aby poznali pracovníky ESL a naplánovali si dopředu následující rok. Všichni zúčastnění si také užili poustu zábavy.

Dobré vztahy mezi jazykovou školou a agenturou jsou založeny na důvěře, respektu a sdílení informací. Celý rok shromažďujeme obrovské množství recenzí od studentů a zaměstnanců a tento workshop byl ideální příležitostí je sdílet s 45 partnery z celého světa. Školy pak na oplá

tku poskytly náhled do nejnovějších trendů, který umožnil další doladění studentských zážitků v roce 2015.

_9.-Workshop

Osobní rozměr

Můžete se jazyk učit online nebo doma, ale není to totéž jako výuka v prostředí kultury, kde se jím mluví. Setkání tváří v tvář nabízí něco jedinečného. To platí pro studenty, kteří přícházejí do našich více než 40 kanceláří po celém světě a pro partnery, kteří právě navštívili Montreaux.

Udělali jsme vše pro to, aby si tuto tří denní událost všichni užili.

_20.-Workshop

Večírek na lodi ve stylu Belle Époque

Jako přivítání jsme se projeli na lodi napříč Ženevským jezerem na parníku ve stylu Belle Époque. K tomu hrála pařížská jazzová kapela. Po svitem měsíce byla nomádská a kočovná kapela perfektním společníkem.

Gala večer v Château de Chillon

Ve čtvrtek večer se v tisíc let starém hradu pořádala gala představení nové identity ESL. Společenská, příjemná atmosféra byla pro každého perfektní příležitostí, jak zjistit, co se děje nového v roce 2015.

Výměna informací

Prostředí mohlo být okouzlující, ale bylo třeba udělat spoustu důležité práce. Nejlepší způsob, jak získat informace je přímo od zdroje a mezi zaměstnanci ESL a partnerských škol bylo sděleno mnoho informací. To napomáhá všem lépe pochopit potřeby a očekávání student. Na základě těchto informací mohou zaměstnanci ESL a partnerských škol nabízet studentům jedinečné zážitky.

Díky všem, kteří přišli. Těšíme se na vás zase brzy zase na viděnou!

By Krister Weidenhielm

What do you think?