Kurzy angličtiny pro manažery ve Velké Británii

Výborná znalost angličtiny je v organizacích a zvláště na manažerských postech velmi důležitá, zvýhodňuje jednotlivce a napomáhá mezinárodnímu růstu. Zatímco neúplná jazyková znalost může obchod vážně poškodit.

Výhodou jazykových kurzů pro manažery od společnosti ESL, je nejenom zlepšení vašich jazykových schopností, ale zároveň i možností navštívit úžasná místa ve Velké Británii.  Britové jsou ve světě vyhlášeni výbornými prezentačními dovednostmi a jistotou v obchodních jednáních. To je jeden z důvodů, proč je Londýn vyhlášeným evropským obchodním velkoměstem.

Londo-skyline-Canary-Wharf

Obrázek:  EG Focus

S vybranými školami jsme vytvořili nový jazykový program, který je založený na individuálních potřebách profesionálů. Kurzy nabízí výuku angličtiny v malých skupinách a jsou vedeny zkušenými lektory z různých oborů.

Pokud hledáte kurz, který vám pomůže rozvinout vaše jazykové dovednosti co nejrychleji, a v přítomnosti ostatních profesionálů z celého světa, pak je tento kurz ta správná volba. Nejenom, že si rychle zlepšíte vaši angličtinu, ale zároveň rozvinete i ostatní dovednosti jako je například prezentace, vyjednávání, argumentace a obchodní setkání, které vám mohou zásadně pomoci ve vaší kariéře či s vedením vaší firmy. Sebejistota vede k úspěchu.

Budete se moci seznámit s mnoha mezinárodními profesionály a vyměnit si kontakty. Naším záměrem je vytvořit příjemné prostředí, ve kterém si zdokonalíte jazyk a navážete důležité kontakty, které vám mohou pomoci v budování vaší kariéry. Partnerské školy, které s námi spolupracují, pro vás nabízí úžasná místa a destinace.  Například v poklidném Walesu (Trebinshun House) nebo v pulzujícím srdci Londýna (London School of English).

Trebinshun-House-7

Jazyková výuka je přizpůsobena jednotlivcům ve skupinách, aby je připravila a naučila ty nejdůležitější dovednosti. Škola se vás zeptá na vaše cíle a motivaci ještě před příjezdem, aby vám mohli náplň kurzu vytvořit přesně na míru. Učitelé pak například mohou použít cvičení na team building spolu se speciálními hodinami na prezentace, profesionální emailovou etiketu, vyjednávání, speciální slovní zásobu zaměřenou na obchod a mnoho dalších. Tím, že se výuka zasazuje do relevantního kontextu, se zajišťuje maximální a efektivní zlepšení pro velmi zaneprázdněné jednotlivce. K dispozici je také možnost privátní výuky s jedním učitelem.

Někteří naši zaměstnanci nedávno navštívili partnerské školy v programu Executive English, aby přímo zjistili jaký je přínos těchto kurzů. O jejich zážitcích se můžete více dozvědět zde.

Manažerské kurzy sice stojí více než tradiční jazykové kurzy, ale v porovnání s ostatními kurzy osobního rozvoje jsou naše programy ty nejlepší a přináší jednotlivcům i jejich firmám ty nejlepší zkušenosti a zážitky.

Zkontaktujte nás, pokud se chcete dozvědět více o našich manažerských kurzech ve Velké Británii.