Přípravné kurzy angličtiny na Cambridge FCE, Cambridge CAE, Cambridge CPE, TOEFL, IELTS a TOEIC zkoušky

Oficiální certifikát o úrovni angličtiny vylepší vaše CV, ukážete tím svým zaměstnavatelům a univerzitám, že máte standardizovanou úroveň jazyka. Pokud byste chtěli studovat vyšší stupeň vzdělání vyučovaný v angličtině (a to nejen v anglicky mluvícím světě), budete potřebovat rozeznatelnou kvalifikaci angličtiny.

Dobrá zpráva je, že se doma nemusíte přikovat ke stolu, zatímco vaši kamarádi se baví, abyste toho dosáhli. Nabízíme řadu přípravných kurzů na světově nejuznávanější jazykové zkoušky ve vzrušujících destinacích. Zkombinujte pobyt v zahraničí s oficiální kvalifikací a získejte lákavou šanci!

exam-study

Anglické certifikáty

Zkoušky Cambridge ESOL jsou v nabídce Cambridge English: First (FCE), Cambridge English: Advanced (CAE) a Cambridge English: Proficiency (CPE) a jsou pravděpodobně nejpopulárnější mezinárodní certifikáty. Jména neodpovídají přesně zkratkám protože kvalifikace byla známá pod pojmy First Certificate of EnglishCambridge Advanced English a Certificate of Proficiency in English až do jejich posledního přejmenování. S přemírou různých zkratek zůstaly ty původní.

Vedle přípravných kurzů Cambridge ESOL nabízíme TOEIC (Test angličtiny pro mezinárodní komunikace), TOEFL (Test angličtiny jako cizího jazyka) a IELTS (Mezinárodní testovací systém anglického jazyka), které jsou téměř všeobecně známé díky svým zkratkám. Všechny tyto certifikáty jsou standardní jazykové kvalifikace pro přijetí na americkou, britskou nebo jakoukoli mezinárodní univerzitu.

Některé zkoušky jsou písemnou formou, některé se píší na počítaci. Více informací o různých zkouškách naleznete zde.

Jeden nebo tři měsíce?

Standardní příprava na zkoušku trvá 8 – 12 týdnů, takže máte dostatek času na zlepšení své angličtiny a připravit se na specifika zkoušky. Tyto kurzy jsou k dispozici pravidelně a dají vám možnost opravdu poznat svůj cíl tím, že se budete učit od základu. Každá zkouška má svá specifika a dobrá příprava na kurz vám zajistí, že v daný den nenastane žádné překvapení.

classroom_2

V uplynulých letech se stal populární alternativou 4 týdenní intenzivní letní přípravný kurz na zkoušky Cambridge. Samozřejmě že větší pokrok můžete udělat během 12 týdenního programu a navíc zažijete větší kulturní zážitek do hloubky, ale kratší alternativa je skvělá volba, pokud jste v časové či rozpočtové tísni. Přípravné kurzy na zkoušky IELTS jsou jaké často 4 týdny dlouhé a jsou k dispozici po celý rok.

A pak přijde ta zábavnější část: vybrat si destinaci!

Dočtěte se více o svých oblíbených destinacích pro anglické přípravné kurzy na zkoušky buď u pláže, obklopeni přírodou nebo ve městě či kampusu.

Přípravné kurzy na zkoušku z angličtiny u pláže

Ideální pokud: chcete vylepšit barvu vaší kůže během studia angličtiny: si myslíte, že ponoření se do jazyka jde ruku v ruce s ponořením se do chladné vody po studijním dni.

St. Julian’s, Malta: FCE/CAE/CPE/IELTS/TOEFL

St-Julians-Malta-Harbour

Jak vypadá 4 týdenní pobyt na Maltě v tomto létě? Na naší partnerské škole EC v St Julian’s si můžete vychutnat vynikající polohu na ostrově, s pláží na St George’s Bay a Paceville náboj maltského nočního života jen pár minut chůze od hotelu.

Nabízíme přípravné kurzy na zkoušku od 4 týdnů až po 12 v průběhu celého roku v St Julian’s a zkoušky Cambridge ESOL jsou k dispozici v březnu, červnu, srpnu a listopadu / prosinci. Sto kilometrů jižně od Itálie, kde je vynikající počasí po celý rok.

IELTS a TOEFL přípravné kurzy jsou také v nabídce s možností na 4 nebo 8 týdnů.

San Diego, USA: FCE/CAE/CPE/TOEFL

San Diego nemusí mít okamžité rozpoznání od názvu Los Angeles nebo San Francisca, ale tohle je čistá Kalifornie. Naše partnerská škola se nachází v nejlepší části města: domova University of California, San Diego (UCSD), La Jolla linie pobřeží Pacifiku posazený na útesu jižní Kalifornie.

Naše partnerská škola se specializuje na Cambridge ESOL přípravné kurzy, které jsou k dispozici po celý rok, ale také provozuje TOEFL crash-kurzy buď na 4 nebo 8 týdnů.

Noosa, Austrálie: FCE/CAE/CPE

noosa

Dlouhé, bílé, písčité pláže, průzračná voda a nádherné léto během evropské zimy. Co víc si můžete přát? Co takhle plně akreditované Cambridge ESOL centrum!

Ok, asi to nebude stejné lákadlo jako moře, písek a surf, ale zkouškové centrum má mnoho výhod. Nejen že jsou centra a jejich učitelé v blízké komunikaci s Cambridge ESOL, ale studenti mohou skládat zkoušku ve škole, obklopeni známými tvářemi místo trmácení se přes celé město do neznámého domu. Pocit pohodlí je velkou výhodou, pokud jde o absolvování zkoušky.

Naše partnerská škola v Noosa nabízí širokou škálu Cambridge ESOL kvalifikací od FCE po CPE. Přípravné kurzy trvají od 8 do 12 týdnů.

Přípravné kurzy na zkoušky angličtiny blízko přírodě

Ideální pokud: si užíváte sporty, nabité aktivní víkendy a čerství vzduch (bez vynechání výhod urbanistického života).

Vancouver, Kanada: FCE/CAE/CPE/TOEFL/IELTS/TOEIC

vancouver-from-grouse-mountain

Žádné jiné město na Zemi nenabízí zcela stejnou rovnováhu hor, vod a ruchu velkoměsta. Ale stejně jako přírodní lákadla Britské Kolumbie (Whistler, kde také nabízíme kurzy, je dvě hodiny odtud), Vancouver je hlavní mezinárodní centrum pro výuku angličtiny a zkoušky. Naše místní partnerské školy nabízejí celou řadu přípravných kurzů ke zkouškám v průběhu celého roku.

Queenstown, New Zéland: FCE/CAE/CPE/TOEIC

Dávejte si pozor na jezero Wakatipu, Queenstown je známý pro extrémní sporty: je domovem bungee jumpingu. Ale nemusíte tu skákat z jeřábu, útesu nebo mostu, aby se získali co nejvíce ze svého pobytu tady. Vynikající lyžování v zimě a přístup k jezeru a na hory v létě dělají Queenstown lákavým cílem. Je příjemný a nese si obrovskou hodnotu.

Nabízíme přípravné kurzy na zkoušky Cambridge a TOEIC ve Queenstownu v autorizovaném zkouškovém centru. Kurzy IELTS jsou k dispozici po celý rok.

Galway, Irsko: FCE/CAE/IELTS

Galway-shops

Na svěžím západním pobřeží Irska, Galway je nádherné pohodové město, které je ideální pro letní přípravný kurz na zkoušku. Stejně jako delší kurzy, které probíhají v určitých místech v průběhu celého roku, nabízíme 4 týdenní přípravné kurzy na CAE a FCE, začínají v červnu a červenci.

Léto je skvělý čas pro návštěvu Irska a užít si venkov v celé jeho kráse.

Přípravné kurzy na zkoušky z angličtiny ve městě

Ideální pokud: vás lákají velká města s živou muzikou, filmy, knihkupectvími, kavárnami a stylovými domy.

London, Velká Británie: FCE/CAE/CPE/TOEFL/IELTS/TOEIC

london-market-jumpers

Nabízíme širokou škálu přípravných kurzů anglického jazyka v domě lektora. Jaro v Londýně, kdy parky kvetou a místní obyvatelé se vyhřívají v prvním slunečním měsíci, je obzvlášť fascinující.

Nebo  co takhle vyrazit na 4 týdenní rychlokurz v létě, kdy se parky plní lidmi, kavárny a hospody se rozlijí do ulic a konají se významné události, jako je Wimbledon a Nothing Hill Karneval?

Londýn volá, zda chcete krátký letní kurz nebo semestr dlouhý přípravný kurz v každém ročním období! Náš kurz centra jsou v nejlepších londýnských místech včetně Covent Garden, Bloomsbury, Wimbledon, Highgate nebo Hampstead.

New York, USA: FCE/CAE/CPE/TOEFL/TOEIC

New-York-City-Skyline

New York, New York, tak skvělý, že ho pojmenovaly dvojitě. Není špatný čas být ve městě, ale jsme přesvědčeni, že nejlepší čas na zkoušku je od září, kdy studenti přijdou zpátky na vysokou školu, listy začnou zase rudnout a takhle to běží až do díkůvzdání, Halloweenu a Vánoc. Přípravné kurzy na zkoušku jsou k dispozici po celý rok.

Sydney, Austrálie: FCE/CAE/CPE/TOEFL/IELTS/TOEIC

sydney-opera-house

Jak zní toto na prosinec… opustit evropskou zimu a po zastávce v Asii přijet do Sydney plné teplého vzduchu, který pocítíte hned, jak vystoupíte z letadla. Po aklimatizaci a seznámením s vašimi spolubydlícími, přijde čas na legendární novoroční ohňostroj v Sydney Harbouru. Poté, co se zotavíte ze Silvestra a usadíte se ve městě, oslavy začnou znovu na 26. Ledna!

Nabízíme vám přípravné kurzy na zkoušky na půl tuctu odborných školách v Sydney, ať už v City Centre, Bondi nebo Manly. Všechny výhody města a zdravý dotek slunce, moře a surf.

Přípravné kurzy na zkoušky v kampusu

Ideální pokud: pracujete v určené skupině lidí s mnoha dalšími výhodami: užijete si energii studia v týmu přátel, kteří sdílí ten samý cíl.

Boston, USA: FCE/CAE/TOEFL

kings-boston

KINGS se nachází pouhých 20 minut od centra Bostonu, na základech Pine Manor College, jedné z nejatraktivnějších univerzit ve Spojených státech. Přednášky, filmy, dramatické dílny, počítačové a video worshopy, semináře, debaty, hudba, koncerty a hry, plus řada sportů – to všechno je k dispozici na akademické půdě, zatímco jasná světla města jsou na dosah ruky, když budete potřebovat změnu scénáře.

Brisbane, Austrálie: FCE/CAE/CPE/TOEIC/IELTS

Shafston International College ije oficiální centrum pro zkoušky ESOL, takže si můžete vychutnat výjimečnou kvalitu výuky a pohodlí, neboť můžete zkoušku psát na místě a zároveň se těšit všem výhodám akademického života. Nachází se v samém srdci Brisbane, v moderním areálu Shafston House, což je architektonické mistrovské dílo z 19. Století, které bylo kompletně zrekonstruováno.

Kapské Město, Jižní Afrika: FCE/CAE

LAL-CPT-Leisure-Cape-Point

Sea Point je jednou z nejmódnějších čtvrtí Kapského Města, jen pár minut z centra. Kapské Město má proslulé pláže, Clifton a Camps Bay jsou jen 10 minut jízdy městskou hromadnou dopravou. Sea Point je místo, kde naše partnerská škola nabízí živou zkušenost školního areálu a mícháním toho nejlepšího z města s neopakovatelnou atmosférou v areálu. Cambridge přípravné kurzy trvají 10 týdnů a jsou k dispozici pravidelně v průběhu roku.

Od písečných pláží do velkoměst… přes velkoměsta na pisečné pláže! To jsou ale jen některé z našich populárních destinací přípravných kurzů na jazykové zkoušky. Můžete použít funkci vyhledávání stránek na našich webových stránkách a najít si perfektní místo pro váš kurz.

Image kredity: Spinola Bay, St Julian’s, Malta, od bazénu v Juliani Hotel, David Sim přes CC; Noosa, eGuide Travel přes CC; Grouse Mountain, Vancouver, Robert Nyman přes CC; Galway, zenithe přes CC; London Eye, Alex Hammond; New York Skyline, Chris Isherwood přes CC; Sydney Opera House v Night, Andrew Fysh přes CC; EC; King’s College Boston