Získejte v létě oficiální certifikát z angličtiny

Staré anglické přísloví říká: Můžeš zabít dva ptáky jednou ranou. Ačkoli bychom nikdy nikoho nenabádali k týrání ptactva, víme o skvělém způsobu, jak se řídit obrazným významem tohoto přísloví: je jím čtyřtýdenní přípravný kurz k mezinárodní zkoušce následovaný samotnou zkouškou. Tento program vám umožní prožít akcí nabité prázdniny a vrátit se s mezinárodně uznávanou zkouškou z anglického jazyka. Dva ptáci jednou ranou!

K nejoblíbenějším patří cambridgeské zkoušky.

Cambridge First Certificate in English (FCE)

Tato zkouška vyžaduje úroveň „více pokročilí“. Potvrzuje, že dokážete používat běžnou psanou a mluvenou angličtinu v práci i při studiu. Je uznávána po celém světě.

Cambridge English: Advanced (CAE)

Tento certifikát je po celém světě uznáván jako důkaz vysoké úrovně jazyka. Můžete jej využít při vstupu na univerzitu nebo žádosti o vízum ve Velké Británii a v Austrálii. Příprava na CAE pomáhá studentům rozvíjet dovednosti nutné pro co nejefektivnější studium, práci a život v anglofonních zemích.

Přípravné kurzy k těmto zkouškám  tradičně trvají jeden akademický trimestr, nyní ale nabízíme intenzivnější kurzy, který vás na zkoušku připraví již za čtyři týdny. A co víc, tyto kurzy probíhají v jedněch z nejžhavějších destinací na světě. Můžete například v létě strávit čtyři týdny vBrightonu, kosmopolitním přímořském městě, a vrátit se domů s uznávaným certifikátem!

Anebo můžete studovat v Londýně. Rozhodnete-li se teď v létě složit zkoušku FCE nebo CAE po čtyřtýdenním kurzu v British Study Centres v Londýně, ESL za vás zaplatí poplatky za zkoušku. Anebo můžete zamířit do zeleného jihozápadního Londýna, kde na vás čeká naše partnerská škola ve Wimbledonu, kde probíhají zkoušky v této části města.

Toužíte-li po úplně odlišné amtosféře, můžete zvážit Galway na západním pobřeží Irska nebo slunečné australské Sydney. Výhodou těchto zkoušek je, že jsou uznávány po celém světě, a tak se můžete soustředit na výběr destinace, která vám nejvíce vyhovuje.

Můžete si vybrat i z jiných zkoušek, například:

OEFL & TOEIC

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) a TOEIC (Test of English for International Communication) jsou základní americké zkoušky, které prokazují vysokou úroveň angličtiny. Zkouška TOEFL je vhodná pro vstup na americké vysoké školy, zatímco TOEIC se více zaměřuje na obchodní angličtinu. Mnoho škol v USA také nabízí cambridgeské zkoušky.

IELTS

Zkouška IELTS (International English Language Testing System) je  široce uznávaný doklad o dosažené úrovni angličtiny.  Jsou k dispozici dvě verze: akademický modul a všeobecně vzdělávací modul. Jak jejich názvy napovídají, akademický modul vás připraví na studium na univerzitě, zatímco všeobecně vzdělávací je profesněji zaměřený.

Nabízíme přípravné kurzy ke všem hlavním zkouškám. Tyto kurzy jsou vytvořeny tak, aby vám umožnili získat schopnosti a vědomosti nutné k jejich zvládnutí. Všichni vyučující jsou se zkouškami seznámeni a poskytnou vám individuální rady, které potřebujete k úspěšnému zvládnutí zkoušek.

Mnoho škol nabízí přípravné kurzy ke zkouškám z angličtiny celoročně, ale letní kurzy se obvykle rychle zaplní, proto doporučujeme provést registraci co nejdříve.

Když už žijete nebo studujete v zahraničí, udělat si čas na složení oficiální jazykové zkoušky může být příjemným bonusem – rozhodně to bude vypadat skvěle, až se budete ucházet o práci.

Posuňte své studium angličtiny na novou úroveň a získejte certifikát na celý život.

Kontaktujte nás pro více informací o kterékoliv z oficiálních zkoušek z angličtiny.