Ahoj Německo! Pracovníci ESL navštěvují Freiburg a Berlin

V poslední části roku 2013 se naši zaměstnanci vydali napříč Evropou navštívit ESL školy ve Freiburgu a Berlíně. Tyto zaměstnanecké cesty pomáhají našemu týmu udržet krok s posledními novinkami na školách, užít si zážitek z cestování a dostat zpětnou vazbu od studentů. Na druhou stranu naši zaměstnanci zvyšují své povědomí o nabízených destinacích a později sdílejí, co zjistili.

Výlet začal v krásném městě Freiburg. V jihozápadním Německu na okraji Černého lesa je Freiburg proslulý tím nejčastějším svitem slunce za rok v celém Německu. Možná je to právě výsledek slunečního svitu a krásné lokality, ale Freiburg je nejvíce ekologické město v celém Německu.

Fernsehturm Berlin

Když nastoupili do nočního vlaku do Berlína, přijeli do centra města následující ráno. Existuje vůbec pohodlnější způsob cestování po Evropě než vlakem? Více se dočtete zde.

Berlín je město přesně takové, jaké by mělo být: vibrující, kosmopolitní a otevřené… s přidanou hodnotou – může si ho dovolit každý.

V ESL naši zaměstnanci pravidelně cestují okolo světa, aby navštívili naše partnerské školy a studenty. Prohlédněte si naše poslední cesty do USA, do Velké Británie jako Executive English experience a do Australie.